Bjk Basket Forum
Erkek Basketbol Takımımızın kamp programı ve hazırlık maçları - Baskı Önizleme

+- Bjk Basket Forum (https://www.bjkbasket.org/forum)
+-- Forum: Genel Kategori (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Haberler (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: Erkek Basketbol Takımımızın kamp programı ve hazırlık maçları (/showthread.php?tid=570)Erkek Basketbol Takımımızın kamp programı ve hazırlık maçları - BjkBasket - 31.07.2022 12:57

Erkek Basketbol Takımımız, 2022-2023 sezonu hazırlıklarına 15 Ağustos Pazartesi günü Akatlar Spor Salonu'nda yapacağı idmanla başlayacak.

20-27 Ağustos tarihleri arasında Bolu kampında hazırlıklarına devam edecek ekibimizin, yeni sezon öncesi yapacağı hazırlık maçlarının programı ise şu şekilde oluştu;

Takımımız, 1 Eylül Perşembe günü ilk hazırlık maçında Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşılaştıktan sonra, 3-4 Eylül tarihlerinde; Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko ve Bahçeşehir Koleji'nin katılacağı tarihlerinde Tübad Turnuvası'nda mücadele edecek.

8 Eylül’de Akatlar’da Gaziantep Basketbolu ağırlayacak olan ekibimiz, bu maçın ardından 9-10 Eylül tarihlerinde Kosova’da bir turnuvaya katılacak.

16-17 Eylül tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek Yalçın Efe Turnuvası’nda parkeye çıkacak olan ekibimiz, 16 Eylül'de Beysu Konyaspor ile karşılaşacak. İlk maçın sonucuna göre ekibimiz ikinci gün Türk Telekom veya Büyükçekmece ile oynayarak turnuvayı tamamlamış olacak.

Son olarak 23 Eylül tarihinde bir hazırlık maçı daha planlayan ekibimiz, böylelikle lig öncesi hazırlıklarını tamamlamış olacak.