Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şampiyonlar Ligi
10.10.2017, 18:23
Yorum: #1
Şampiyonlar Ligi
Geçtiğimiz yıllar bir şeyler karaladığımız Futbol başlıklarımız vardı. Bu sezon Şampiyonlar liginde iyi giderken böyle bir başlık açmazsak olmaz.

Yolculuğumuza 6 puanla ve lider olarak devam ediyoruz. İnşallah şeytanın bacağını kırıp bu sene gruptan çıkacağız. Prestij ve gelir açısından bu durum çok önemli.
Tüm Mesajlarına Bak
10.10.2017, 20:04
Yorum: #2
Cvp: Şampiyonlar Ligi
Kuralar çekilmeden önce 3. olup, bir kez daha şansımızı Avrupa Ligi'nde denemeye sıcak bakıyordum. Çünkü bu takımın Avrupa Ligi'nde yine iyi işler başarabileceğini düşünüyordum. Kuralar çekildiğinde RB Leipzig nispeten tadımızı kaçırdı. Ancak 2'de 2 ile başlayınca insan buradan dönüş olmasın artık diyor.

En kötüsünü düşünelim, Monaco'ya 2 maçı da kaybettik diyelim.
Eğer Porto-Leipzig maçlarından da 1'er galibiyet çıkartsa iki taraf da, puan durumu şöyle oluyor.

Monaco 7
Beşiktaş 6
Porto 6
Leipzig 4

5.maçlar sonunda Monaco evidne Leipzig'e yenilmez, biz de Porto'yu yenebilirsek 5.maçlar sonunda gruptan çıkmayı garantiliyoruz.

Şimdi diyeceksiniz ki neden Monaco'ya karşı 0 çektiğimizi düşündün. Ben puanlar çıkartabileceğimizi düşünüyorum bu 2 maçta. Sadece şu anki avantajımızı göstermek için en kötü senaryoyu seçtim. Bu halde bile 1 galibiyet uzaklıkta sayılırız üst turdan.

Monaco'dan alınacak her puan veya alınacak bir galibiyet ise çok çok rahatlatır bizi...
Tüm Mesajlarına Bak
10.10.2017, 21:30
Yorum: #3
Salı yenilirsek diğer maç psikolojik açıdan zor geçebilir.Lider çıkıp şanslı bir kura çekersek güzel bir iz bırakabiliriz gibi.
Tüm Mesajlarına Bak
18.10.2017, 14:34
Yorum: #4
3 maç sonunda 9 puana ulaştık ve grup birinciliği açısından çok büyük avantaj sağladık. Diğer grupların puan durumlarınıda düşündüğümüz de, Çeyrek final hiçte hayal değil diye düşünüyorum.
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü: