Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020-2021 Süper Lig
31.01.2021, 16:39
Yorum: #11
Cvp: 2020-2021 Süper Lig
Josef'in sözleşme uzatması güzel oldu.
Tüm Mesajlarına Bak
27.03.2021, 23:34
Yorum: #12
Voleybol için Yeşilyurt’un haklarını satın alacağımıza dair bi haber okudum geçen gün, doğrudur umarım..
Tüm Mesajlarına Bak
28.03.2021, 11:23
Yorum: #13
Daha geçen hafta Avrupa Kupası kazandılar. Birleşmeye meyilli olacaklarını sanmıyorum. O haberi ben de okudum ama muhtemelen fikirleri değişmiştir. Keşke olsa tabii.
Tüm Mesajlarına Bak
20.04.2021, 23:16
Yorum: #14
Şampiyonluk gidiyor gibi.
Tüm Mesajlarına Bak
Bugün, 09:51
Yorum: #15
Günaydın şampiyon takımın şampiyon taraftarları
Tüm Mesajlarına Bak
Bugün, 10:47
Yorum: #16
- Sezon başında -ben dahil- ihtimal vermiyorduk şampiyonluğa. İlk 4 maçta 4 puan, üstüne Avrupa'da iki kupadan da elenme gelince iş iyice karamsarlığa dönmüştü.

- 11.haftada 1 maç eksikle liderden 7, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan 4'er puan gerideydik.

- 16.haftada ilk liderlik geldi ve lig bitimine kadarki 27 haftanın 20'sini lider tamamladık (bir kısmını fikstürden ötürü 1 maç eksikle götürmemize rağmen)

En çok bizim hakettiğimize can-ı gönülden inanıyorum. Kısıtlı kadroyla, en kritik maçlarda kenardan hamle oyuncusu bile sokamadığımız bir sezonda, 15+ transfer yapmış bir Fenerbahçe ve isim isim bakıldığında kadrosu bizden iyi Galatasaray'ın önünde şampiyon olabilmek değerli.

1 şampiyonluk için aynı şehirden 3 iddialı takım yarışıyorsa elde ettiğin şampiyonlukların bir hikayesi olmalı, 100.yıl, statsızlık vs gibi. Bu şampiyonluk da dar kadro, uzun sezon, seyircisizlik olarak akıllarda yer edecek.

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ JK!!
Tüm Mesajlarına Bak
Bugün, 15:47
Yorum: #17
Sezonu zorda olsa bitirdik. Forvetlerimiz sakatlanmasa bence daha erken alırdık şampiyonluğu. Bu arada tüm futbolcuların takımı sahiplenmesi beni çok mutlu etti. Dün Josef,Rıdvan,Ersin,Atiba,Hasic,Rosier'in sevinçlerini gözyaşlarını görünce bizde onlar gibi olduk. Bu başarıda maas ödemeleride önemli diye düşünüyorum. Umarim ayni anlayistan vazgeçmeyiz. Personele olan gecikmiş maaşlarda bugünle birlikte tamamen ödenmiş. Tebrikler Beşiktaşım.
Tüm Mesajlarına Bak
Bugün, 16:54
Yorum: #18
(Bugün 15:47)oktay tomaç Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sezonu zorda olsa bitirdik. Forvetlerimiz sakatlanmasa bence daha erken alırdık şampiyonluğu. Bu arada tüm futbolcuların takımı sahiplenmesi beni çok mutlu etti. Dün Josef,Rıdvan,Ersin,Atiba,Hasic,Rosier'in sevinçlerini gözyaşlarını görünce bizde onlar gibi olduk. Bu başarıda maas ödemeleride önemli diye düşünüyorum. Umarim ayni anlayistan vazgeçmeyiz. Personele olan gecikmiş maaşlarda bugünle birlikte tamamen ödenmiş. Tebrikler Beşiktaşım.

Nayır.
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü: